Új helyen az óvodánk

Posted by

Átmeneti óvodánk megkezdte működését a Mágocs, Szabadság u. 7 szám alatt. Az intézmény neve, címe és feladatellátása is módosult ezért szabályozó dokumentumainkat módosítottuk.
A Mágocsi Óvodafenntartó Társulás és fenntartónk – óvodás korú gyermekeink életkori sajátosságait szem előtt tartva – szakszerűen és rövid átfutási idővel intézkedett a könyvtár melletti helyiségek felújításáról és a mosdóhelyiségek átalakításáról.
Köszönjük a költözésben és az átmeneti óvoda berendezésében nyújtott segítséget a szülőknek, Fazekas Emesének, Vincze Krisztinának, Raffael Istvánnak, Lakatos Évának, Rózsa Lászlónak és reméljünk, hogy jövőre ismét számíthatunk közreműködésükre. Szeretettel várunk minden szülőt!
Rózsa Lászlónak külön köszönjük a két új futóbiciklit, amit a gyerekek örömmel vettek birtokukba.
Az átmeneti óvoda működéséről, az új bölcsőde építéséről és a régi óvoda átalakításáról készült képes beszámoló megtekinthető a képgalériában.